• Adam Borowicz

Borowicz idzie jak burza!

Pierwszy odcinek w ciągu tygodnia od oficjalnej premiery na kanale YouTube obejrzało ponad 20 tysięcy internautów. Dziękujemy!

Adam gościł już w popularnym programie TVP2 „Pytanie na śniadanie”, „Aktualnościach” TVP 3 oraz na antenie Radia Katowice, a „Dziennik Zachodni” poświęcił całą stronę w jednym z wydań gazety.

Medialna ofensywa rudzianina trwa. - Ciągle odbieram telefony z kolejnymi propozycjami udziału w programie lub wywiadu. Sukces pierwszego odcinka i medialny odzew na Adama przerósł nasze oczekiwania – mówi Tomasz Dziedzic, producent cyklu „Jestem Borowicz”.

Kim jest główny bohater? Emigrantem z Orzegowa, dzielnicy Rudy Śląskiej. W Szkocji zarabia na chleb jako budowlaniec, ale od dziecka jego wielką pasją jest gotowanie. W wolnych chwilach Adam Borowicz odkrywa uroki szkockich restauracji. Swoim vlogiem chce pokazać Ślązakom (ale nie tylko im) potrawy szkockiej kuchni, największe kulinarne atrakcje Szkocji, a także przekonać rodaków do spróbowania takich smakołyków jak żywe ostrygi, grillowane przegrzebki czy ośmiornice. W swoim programie posługuje się śląską gwarą, co nadaje dodatkowego smaczku całości.

- Początkowo myślałem o nakręceniu prostego, amatorskiego filmiku dla znajomych. Ale Tomek szybko przekonał mnie, żeby zrobić coś profesjonalnego. No i poszło... - mówi Adam Borowicz.

Premiera drugiego odcinka programu planowana jest na wrzesień. W oczekiwaniu na kolejną porcję szkockich dań, można na co dzień śledzić Adama na jego oficjalnym fejsbukowym fanpage'u, który również cieszy się coraz większą popularnością i liczbą polubień.

146 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • YouTube - Black Circle

© 2017 - 2020 HALOMEDIA & Adam Borowicz