• Tomasz Dziedzic

Adam "Unikalnym 2017"!


Adam Borowicz został laureatem nagrody „Unikalni 2017” przyznawanej przez czytelników lokalnego tygodnika „Wiadomości Rudzkie”. - To dla mnie ogromny zaszczyt i wyjątkowy laur, bo zostałem doceniony w mieście, w którym się urodziłem i dorastałem - mówi rudzianin.

Adam Borowicz mieszka obecnie w Szkocji. Jego ulubionym zajęciem jest odkrywanie nowych smaków i popularyzowanie ich. Od niedawna dzieli się swoją pasją z widzami w programie „Jestem Borowicz”, dostępnym na YouiTube. Już pierwszy odcinek zyskał dużą oglądalność i odzew wśród ogólnopolskich i regionalnych mediów.

Prowadzący nie kryje dumy ze swojego pochodzenia: w odcinkach wspomina Rudę Śląską (ostatnio porównał nawet szkocki haggis do najlepszego rudzkiego krupnioka), mówi również o swoim mieście w każdym wywiadzie.

Adam niestety nie mógł odebrać nagrody osobiście podczas piątkowej gali w Miejskim Centrum Kultury. Zatrzymały go obowiązki zawodowe w Szkocji. Zrobiła to w jego imieniu mama Sonia. Bohater programu „Jestem Borowicz” przesłał specjalnie nagrany na tą okazję film z podziękowaniami.

Dwa pierwsze odcinki vloga zostały nakręcone w Glasgow. Trzeci - powstanie w przepięknej scenerii szkockich gór. Zapraszamy na oficjalny kanał „Jestem Borowicz” na YouTube oraz na fesjbukowy fanpage rudzkiego vlogera.

63 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • YouTube - Black Circle

© 2017 - 2020 HALOMEDIA & Adam Borowicz