Adam "Unikalnym 2017"!

October 2, 2017

Adam Borowicz został laureatem nagrody „Unikalni 2017” przyznawanej przez czytelników lokalnego tygodnika „Wiadomości Rudzkie”. - To dla mnie ogromny zaszczyt i wyjątkowy laur, bo zostałem doceniony w mieście, w którym się urodziłem i dorastałem - mówi rudzianin.

 

Adam Borowicz mieszka obecnie w Szkocji. Jego ulubionym zajęciem jest odkrywanie nowych smaków i popularyzowanie ich. Od niedawna dzieli się swoją pasją z widzami w programie „Jestem Borowicz”, dostępnym na YouiTube. Już pierwszy odcinek zyskał dużą oglądalność i odzew wśród ogólnopolskich i regionalnych mediów. 

 

Prowadzący nie kryje dumy ze swojego pochodzenia: w odcinkach wspomina Rudę Śląską (ostatnio porównał nawet szkocki haggis do najlepszego rudzkiego krupnioka), mówi również o swoim mieście w każdym wywiadzie. 

 

Adam niestety nie mógł odebrać nagrody osobiście podczas piątkowej gali w Miejskim Centrum Kultury. Zatrzymały go obowiązki zawodowe w Szkocji. Zrobiła to w jego imieniu mama Sonia. Bohater programu „Jestem Borowicz” przesłał specjalnie nagrany na tą okazję film z podziękowaniami. 

 

Dwa pierwsze odcinki vloga zostały nakręcone w Glasgow. Trzeci - powstanie w przepięknej scenerii szkockich gór. Zapraszamy na oficjalny kanał „Jestem Borowicz” na YouTube oraz na fesjbukowy fanpage rudzkiego vlogera. 

 

Please reload

Recent Posts

November 22, 2017

October 2, 2017

September 5, 2017

Please reload

Stay Up-To-Date with New Posts

Search By Tags

Please reload

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • YouTube - Black Circle

© 2017 - 2020 HALOMEDIA & Adam Borowicz